Linia „W1" będzie odjeżdżać z pętli przy ul. Promiennej, przez plac Wolności i nad jezioro Wikaryjskie. Linia „W2" kursować będzie z pętli przy ul. Wiejskiej, przez przystanek na ul. Kaliskiej (Zbiegniewskiej) i nad jezioro. Za przejazd autobusami tych linii należy kupić bilet za 2,30 zł, w tym przypadku nie obowiązują żadne ulgi i zwolnienia.
Bilety można kupić w punktach sprzedaży i u kierowców. Linie będą kursować w pogodne i słoneczne dni, kiedy minimalna temperatura powietrza będzie wynosiła minimum 25 stopni.
Otwarcie sezonu motocyklowego na Jasnej Górze
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?