(© Archiwum GP)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Tylko do 5 października składać można wnioski o przyznanie stypendium w ramach programu: Młody Talent Krajny i Pałuk.

Od kilku lat dzięki temu programowi wsparcie finansowe na rozwijanie swych zdolności otrzymują młodzi mieszkańcy powiatu, którzy odnoszą sukcesy w sporcie, nauce, kulturze.

Do biura stowarzyszenia „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk”, które mieści się przy ul. Powstańców Wielkopolskich 6 w Nakle, zgłosić się trzeba z wnioskiem osobiście. Jest ono czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8-16. O szczegółach programu stypendialnego dowiedzieć się można więcej pod numerem tel. (52) 524-64-34.

Jak informuje Agata Mielcarek ze stowarzyszenia - w tym roku szkolnym na program stypendialny przeznaczono 10 tys. zł. Z kwoty tej do podziału między stypendystów jest 9 tys. 600 zł. Projekt wspiera Fundacja im. Stefana Batorego w Warszawie.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!