Włocłavia Włocławek - Szubinianka Szubin [zdjęcia, wideo]

Wojciech Alabrudziński
W meczu klasy okręgowej Włocłavia pokonała Szubiniankę Szubin 4:2. Do przerwy był remis - 1:1.

GOL 94 - Przemysław Wesołek z karnego 4:2
GOL 89 - Paweł Komorowski z karnego. Faulowany był Śmigiel 4:1
GOL 79 - 3:1 Lucjan Jaroszewski
GOL 73 - Bartosz Śmigiel 2:1
GOL 11 - Paweł Behlke 1:1
GOL 6 - 0:1 Jakub Wiśniewski
W meczu klasy okręgowej Włocłavia pokonała Szubiniankę Szubin 4:2. Do przerwy był remis - 1:1. GOL 94 - Przemysław Wesołek z karnego 4:2 GOL 89 - Paweł Komorowski z karnego. Faulowany był Śmigiel 4:1 GOL 79 - 3:1 Lucjan Jaroszewski GOL 73 - Bartosz Śmigiel 2:1 GOL 11 - Paweł Behlke 1:1 GOL 6 - 0:1 Jakub Wiśniewski Wojciech Alabrudziński