Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
141 biegaczy zgłosiło chęć udziału w biegu przełajowym na 10...

„Potulicka dycha” w tym roku w deszczu. Na starcie nie tylko mundurowi [zdjęcia]

141 biegaczy zgłosiło chęć udziału w biegu przełajowym na 10 km „Potulicka dycha”. Deszczowa aura sprawiła jednak, że nie wszyscy stanęli na starcie. Ostatecznie bieg ukończyło 115 osób. To głównie biegacze z Bydgoszczy, Torunia, Grudziądza, powiatów nakielskiego i bydgoskiego oraz Wielkopolski. Zawodnicy ocenili, że trasa była trudna. Start i meta - na stadionie „Dębu” w Potulicach. Jako pierwszy 10 km dystans pokonał Jakub Filipiak z Osieka, który uzyskał czas 36 min. 16 s. Wśród pań najlepsza była Anna Arseniuk z Torunia. Rywalizację służb mundurowych wygrał Piotr Jarząb z KWP w Bydgoszczy (czwarty w ogólnej klasyfikacji) . Świetnie pobiegł reprezentant ZK w Potulicacj Rafał Gondek (ósmy w kategorii open, najlepszy wśród funkcjonariuszy ZK.Wśród pań tę rywalizację wygrała Joanna Wicenty (ZK Wronki). Pod kolejnymi zdjęciami szczegółowe wyniki

Majowy event Apple już niedługo. Kiedy się odbędzie i co zostanie pokazane?